Distractie Free
<meta HTTP-EQUIV="REFRESH" content="1 url=http://www.anunturi-free.ucoz.com">
Distractie Free
<meta HTTP-EQUIV="REFRESH" content="1 url=http://www.anunturi-free.ucoz.com">
Distractie Free
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaGalerieUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Cuvinte-cheie
Radio

 

Radio Kiss FM   

 

Click pe:

RECLAME GRATIS

Anunturi Gratuite

jocuri noi

 


 

Participa si tu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Autor Mesaj
Admin
Admin


Numarul mesajelor : 342
Varsta : 38
Reputatie : 0
Puncte : 5818
Data de inscriere : 12/08/2008

Participa si tu Vide
MesajSubiect: Participa si tu   Participa si tu I_icon_minitimeMier Mai 20, 2009 3:05 pm

Ma adresez doar celor care au rabdare, care vor sa piarda 5-10 minute pe zi pentru a face bani. Nu va ganditi ca o sa va imbogatiti de prima data, o sa dureze 1-2 luni depinde cat de activi sunteti si cat timp acordati activitatii. Daca aveti rabdare sa cititi articolul asta inseamna ca aveti rabdare sa faceti si bani. Pentru cei care stiu ca nu au rabdare exista butonul X care ii salveaza, adica cel care inchide pagina.
Cateva cuvinte despre cum am inceput, ca voi toti am cautat o metoda sa fac bani mai usor si legal. Si am auzit de site-urile care te inregistrezi, dai click pe niste link-uri si iti dau 1 cent pe link, sau mai putin, sau mai mult, depinde de site. M-am inregistrat pe cateva site-uri am lucrat o saptamana si ceva, am dat clickuri innebunit am cautat reffereri(adica oameni care se inregistreaza pe id-ul tau) si dupa aceea saptamana nebuna m-am uitat in cont erau cam 10$, m-am enervat si nu am mai facut nik.
Dupa vreo luna am gasit in mail un mesaj de la unu din site-urile pe care lucrasem, mi-am adus aminte de ele si am zis sa vad ce mai e. Eram inscris pe 7 site-uri, adunasem cam 15 reffereri de fiecare site, cand m-am uitat in conturi aveam cel mai slab 30$ si cel mai bun 78$ doar din aceea saptamana nebuna in care eu stransesem referreri. Cand am vazut ca merge treaba am inceput sa strang referreri cat mai multi si sa dau si eu clickuri. Cine vrea ii trimit poza cu mine si masina mea un Rover decapotabil din '93 masina a fost ieftina 2000 euro, dar facuti CINSTIT si cu putina munca.
Acum sa trecem la treaba serioasa. E bine sa fi refferer-ul cuiva pentru ca la sfarsit de luna primesti 5$ bonus ca ai fost refferer. Deci voi veti fi reffererii mei daca vreti si vom discuta aici tot ce doriti. Si e bine sa adunati si voi refferi. Hai sa va dau linkurile pe care sa va inregistrati si sa va explic ce si cum:
Un site serios
De aici am castigat binisor
De aici castig lunar in jur de 150$--la Referrer treceti tircageorge
In primul rand trebuie sa va tineti de treaba, dureaza in tre 5 si 10 minute pe zi sa dati click, cat timp cautati reffereri e treaba voastra.
Bun, dupa ce va inregistrati cautati butonul de Direct Refferers ca sa va dea linkul pt reffereri vostri, adica voi dati linkul la oameni sa se inregistreze pe el. Apoi cautati butonul aici difera: Surf ADS sau Show ADS, depinde de site, dupa ce gasiti butonul dati pe el si va apar niste linkuri, dati click pe link asteptati intre 10 secunde si 45, depinde de link, apoi in stanga sus va apare o numerotare pana la zero. Cand se termina va apare ceva de genul Click3 sau Click 5 depinde si langa va apare 1463 sau 8745 voi dati click pe litera care va spune si treceti la urmatorul link.
Daca vad ca sunteti seriosi o sa va mai dau linkuri. Multa bafta
Sus In jos
http://www.geand.ucoz.com

Participa si tu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum: Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Distractie Free :: Vrei sa faci BANI pe net LEGAL???? -